Ara
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / ASP.NET / asp.net hosting

asp.net hosting

Asp.net hosting firmaları arasında en iyilerini ve özelliklerini sizler için araştırdık.

Windows hosting Türkiye

Sıralamaya en iyisi yurt dışı hosting olmasına rağmen Godaddy. Ancak yurt içi alternatiflerde mevcut. Seçilen tüm hosting firmaları ssd ve cloud kullanıyor. Bütçenize göre ortalama yıllık 100 TL – 500 TL arasıda bütçe paketleri mevcut.

Asp hosting

Öncelikle ssd ve cloud seçimleri diğer seçimlere göre daha pahalı. Pahalı olması tabiki windows hosting hizmet kalitesini ve erişilebilirliğini de arttırmaktadır.

Belirtilen tüm firmaların hostingleri 7/24 destek vermektedir. Acil müdahale durumları mevcut. Sunucuların tümü yüksek performans ve stabil çalışmaktadır. Network alt yapılarına bağlı olarak sanal sunucu yada direk hosting satın alabilirsiniz. Tüm firmalarda haftalık ve günlük yedekleme sistemeleri mevcut. Ancak seçime göre bazıları ek ücretle alınabiliyor. Tüm bu bilgilere rağmen eğer asp.net hosting Türkiye firması ile çalışmak isterseniz bu kesinlikle ; Güzel Hosting olabilir. Hem hizmet kalitesi iyi, yedeklemesi ücretsiz. Eğer daha yüksek kalitede bir hizmet istiyorsanız ve yurt içinde olmak zorunda değil diyorsanız Godaddy en önemli hosting hizmetleri sağlayıcısıdır.

En iyi hosting firmaları


Ayrıca bknz.

Microsoft Web Platform Installer

Microsoft Web Platform Installer : Microsoft sitesinde asp.net ve .net tools için, özellik visual studio …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.