Ara
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Kadın – Erkek / Cinsel İlişki / Cinsel ilişki sırasında mükemmel olma

Cinsel ilişki sırasında mükemmel olma

Cinsel ilişki sırasında mükemmel olma: Bazı kadınlar yatakta sadece iyi bazıları ise çok mükemmeldir. Unutulmayan kadın olma yöntemleri için kadınlar genellikle flört oyunlarıyla erkekleri büyülemek ve baştan çıkarmayı tercih ederler. Erkeklere göre seksi olan kadınlar her yaptığı hareketleri ile erkeklerin kendilerini özel hissetmelerini sağlarlar. Kocanızla cinsel ilişki için önemli olan da kadınlar bu durumdan dolayı kendi zevklerini de garanti altına almış olmasıdır. Eğer bir bayanla bir gece geçirmek istiyorsanız, hazırlıklarınızı erken saatlerde başlamak önemlidir. Cinsel ilişki sırasında mükemmel olma için sabah kalktığınızda işe gitme hazırlığı yaparken ona yaşanacak gecenin ipuçlarınızı, verebilirsiniz. Seni çok seviyorum demek, tutku dolu bir öpücük kişinin bilinçaltında onu gece konsantre olmasını sağlayacaktır. Hiçbir şeyin o gecenin kötü geçmesine izin vermeyin.

Cinsel ilişki sırasında mükemmel olma 2

Erkekler için cinsel ilişki

Erkekler genellikle baştan çıkarılmaya her daim hazırlardır. Erkekler için yatakta unutulmaz olmak için ise sevişme öncesi mutlaka ön sevişmeyi kısıtlamamak gereklidir. Mümkün olduğunca partnerinizle birlikte heyecanınızı arttırmasını sağlayın. Kişiler ön sevişme esnasında birbirlerinin beden dilini daha uyumlu olduklarını tanımasına yardımcı olacaktır. Ön sevişmelerin mutlaka kişilerin ilişkilerini canlandırdığını ve heyecanlandırdığını unutmamak gerekiyor.

Ona Güzel Sözler Söyleyin

Kadınlar erkekler tarafından arzulanmak beğenilmek ve güzel olduğunu hissettirmek isterler. Çiftler arasında zevk ilişki seks mutlaka karşılıklı olmalıdır.  Bu uygularken ertelememek de fayda vardır. Ateşli ve tutkulu bir zevki ertelememek ve kişileri ilişki sırasında çiftlerin mutlaka birbirlerini baştan çıkarmaları, cinsel ilişki sırasında mükemmel olmanın ilk kuralıdır.

Seks esnasında çoğu erkekler kadınların nasıl zevk aldığını görmekten haz duyarlar. Erkekler kadına zevk verebildikleri içinde kendilerini muhteşem hissederler.Cinsel ilişki sırasında mükemmel olma için bu sebeple cinsel ilişki sırasında mükemmel olma kadının aldığı zevkten ve erkeğine hissettirdiği zevkten geçiyor. Kimi zaman bir ses ya da çığlık buna sebep olur.

Cinsel ilişki sırasında mükemmel olma 3

Bazı çiftler yatak odalarında yaşadığı arzuyu, zevki farklı pozisyonlarda denemekten geçtiğini düşünür ve bu doğrudur. Devamlı aynı şeyi yapan beyinlerimiz bir müddet sonra sıkılır ve farklılık aramaya başlar. Bu sebeple farklı durum daha heyecanlı ve daha zevkli olmamızı sağlar.  Yaşayacağınız haz ve zevk katlanmış oluyor. Bu tür oyunlar seks esnasında partnerlerin birbirini tanımasında ve keşfetmesinde büyük bir heyecan yaratabiliyor. Partnerinize yapacağınız ön sevişme sonrası bir masaj, etkisi daha da rahatlatıcı olduğundan ön sevişme de biraz daha artacak ve uzun sürmesini etki yapacaktır.

Ön Sevişmeyi Uzatın

Özellikle yatak odanızda sizi rahatlatacak eşyaların bulunması kokuların olması biraz daha iştahınızı açacaktır. Kişilerin yatakta birbirlerine daha düzgün, daha güzel, sözlerle yaklaşmasın da fayda vardır. Kırıcı ve yıpratıcı olmayan sözler olmalı.Cinsel ilişki sırasında mükemmel olma için kırıcı olabilecek her bir söz Everest’in tepesindeki uç noktalarda alınan zevki bile yere çakabilecek kuvvette bir psikolojik etkiye sahiptir. Kötü sözler, itici şakacı sözler yerine daha çok etkileyici ve övücü sözler kullanılmalıdır. Bu da bir etkileşim yaratacaktır. Seks esnasında çiftlerin konuşmaları çok etkili bir hal alacaktır. Birbirlerini ne kadar arzu ettiklerini belirtmelerini ya da o anda ne yaptıklarını birbirlerine söylemeleri bile yaşantıyı daha zevkli hale getirerek tatmin edeceği durumlardan bir tanesi olacaktır. Kadınlar erkekler birbirlerine söylenen güzel kelimelerden sözlerden etkilenirler ve ilişki sırasında pozitif hale gelebilirler. Daha aktif bir cinsel yaşantımız olabilir.

Cinsel ilişki sırasında mükemmel olma 4

Farklı davranışları seçin

 

İlişki sırasında yapılan hep aynı davranışlar, biraz soğukluğa yol açar. Sevişme esnasında hayal gücümüzün çok önemi vardır. Önemli olan bu hayal gücünü partnerimizi etkileyerek uygulamanın yollarını bulmaktan geçmektedir. Ufak ufak başlayan rahatlatıcı yumuşak dokunuşlar, sizi bu durumun içine itecektir. Bazı çiftler yatak odalarının dışında daha riskli daha heyecanlı daha şehvetli yerlerde birbirlerini baştan çıkarmayı ve adrenalin artmasını sağlamak için değişik fanteziler denerler.

Çiftlerin ilişki esnasında birbirlerine sıkı sıkı yapışma beri tenlerini hissetmeleri daha fazla arzulama sağlayacaktır. Kadınların seks esnasında neyi sevdiğini nerelerine dokunmalarından çok hoşlandığını en çok dokunurken neyden zevk aldığını, bunları anlayarak uygulamakda fayda vardır. Bu hareketler anlayıp uygularsanız kadını uyandıracaktır. Sizi daha arzulamasını sağlayacaktır. Hep aynı monoton hallerimizden mutlaka vazgeçmek gerekiyor. Kadınlar bu tür durumlarda hiç hoşlanmaz ve haz almazlar. O yüzden farklılıklar yaratmak heyecanı arttırmak çok önemlidir. Bu konularda en sevdiğiniz pozisyonları yaşadığınız orgazmlar da canlandıran seks zevkin daha uzun sürmesini ve ne kadar büyük bir zevk aldığınızı belli etmek gerekiyor. Bu durumu paylaşmaktan kaçınmayın.

Cinsel ilişki sırasında mükemmel olma 5

Heyecanlanın heyecanlandırın

Erkekler bayanlara zevk verdiğini duymaktan heyecan alırlar. Cinsel birleşme ise insan suyunu sürdüren üremenin temel bir yöntemidir. Çoğu insan cinsel birleşme sadece üreme amacıyla girmezler. Yaşanacak zevk ve cinsel tatmin bu ilişkilerin temel görevidir. Erkeklerde en çok rastlanan bir başka problem ise erken boşalmadır. Genellikle erkeklerin çoğunda görülen bir problemdir. Erken boşalma her ne kadar cinsel bir problem veya yetersizlik gibi görünse de bu tamamen cinsel bir uyumsuzluktur.

Bazı durumlarda psikolojik etkilerin sonucunda ortaya çıkar. Cinsel ilişki öncesinde mutlaka yapmamız gereken bir takım şeyler vardır. Göz göze bakarak ne istediğimizi birbirimize anlatabiliriz. Mutlu bir takım düşünceler ile yaşanacak seksi daha arzu dolu bir hale getirecektir. Seks esnasında arada bir fantezilerimizi birbirimize anlatmak faydalı olacaktır. Cinsel bir yaşamın uzun sürmesinde sağlayacaktır. Ön sevişmeyi uzun tutmak önemlidir. Mutlu bir seksi yaşamanın başında gelenlerdendir. Uzun tutmak kişiler birbirlerinin hassas noktalarını mutlaka keşfetmeleri gerekiyor. Daha kolay orgazm olmayı sağlayan dokunuşlar, çiftlerin öncesinden uyarılmasını sağlamaktadır. Bu da seks hayatını ateşleyecek sarılmalar ve kucaklaşmalar seks öncesinde yapılması çok faydalı olacaktır.

 


Ayrıca bknz.

Aşk neye benzer

Aşk neye benzer adlı galerisi ile Amanda Oleander, Florida, Fort Lauderdale’de Şili ve Venezüella kökenli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.