Dreamweaver 8 Gorsel Egitim Seti Turkce

Dreamweaver 8 Gorsel Egitim Seti Turkce Dreamweaver 8 programı web tasarımı için kullanılan , web masterlara tanrıdan bir iyilik diyebiliriz.Yapmak istediğiniz tüm web siteleri projelerini dreamweaver ile web kodlama işlemini ve tasarım müdahalelerini bu program ile yapabilirsiniz.

Web masterım yada web master olacağım diyen herkesin bilmesi gereken bir program.Bu programı tamamen öğrenebilirseniz web master oldunuz demektir.

Dreamweaver 8 Gorsel Egitim Seti Turkce 4 cd setten oluşturulmuştur.Bu da demek oluyorki bilgilerinizi farklı kaynaklardan okuyarak pekiştirebileceğiniz, tek bir kaynak değil toplamda 2 farklı kaynakla Dreamweaver görsel eğitim setinden faydalanabilirsiniz.Set içerisinde hem e-kitap pdf hemde videolar bulunmaktadır.Videolar türkçe.Dinleyerek ve sizde aynı şekilde bilgisayarınızda uygulamaya başlayarak öğrenebilirsiniz.Özel bir bilişim dersanesinin eğitim görsel seti ve 4 cdlik dreamweaver eğitim seti.

1- Dreamweawer CS3 Görsel Eğitim Videoları

Giriş
Dreamweaver’in Kullanım Alanları
Dreamweaver’a Genel Bakış
Sayfa özellikleri
Tablolarla Çalışmak
Tabloları düzenlendirmek ve tekrar boyutlandırmak
HTML
CSS
Bağlantı Oluşturmak
Flash Elementlerini Kullanmak
Frame
Frame ve frameset mantığı
Frame özellikleri
Albüm hazırlamak
Medya Objelerini Kullanmak
Ses eklemek
Video eklemek
Sayfaları Yayınlamak ve Yönetmek

Dreamweaver 8 Gorsel Egitim Seti Turkçe indir

 

Ayrıca Buna Bakabilirsiniz

Bilgisayar kendi kendine kapanıyor

Bilgisayarınız kendi kendine kapanıyor ise öncelikle problemin nerden kaynaklandığını anlamak gerekiyor. Konu başlığından anladığınız gibi …