Ara
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Seo / En iyi hosting firmaları

En iyi hosting firmaları

En iyi hosting firmaları konusunda bir çok arayışa girmiş olup, Türkiye’deki tüm hosting firmalarını kullanıp performans ve hız bakımından sizler için test ettik. Bu firmaların arasındaki en performanslı ve iyi hosting veren firmaları sizler için listeledik.

En iyi hosting firmaları

1-Natro : Natro.com

Bu site çok uzun zamandır hizmet veriyor. Önceleri yanlızca windows tabanlı hosting hizmeti vermesine rağmen son bir kaç yıldır linux yani wordpress hosting hizmetidir vermektedir. Fiyatları verilen hizmete göre makul olup, hosting yedeklemesi yapılmaktadır. Bu diğer hosting firmalarında bulunmuyor. Web siteniz saldırıya mağruz kaldırsa yedekten geri yükleyebiliyorlar.

2- Turhost : Turhost.com

Turhost firması çok uzun zamandan beri hem windows hem linux hizmet vermektedir. En uygun fiyatlı, bu fiyata göre en sağlıklı hizmeti verdiğiniz söyleybiliriz. Ayrıca reseller paketleri yani birden fazla hosting barındırırken, kurulumlara ve taşıma işlemlerine yardımcı oluyorlar. Yedekleme hizmetleri ücretli. Ekstra ücretle yedekleme yaptırabilirsiniz.1 Kereye mahsus olarak yedeği sitenize yüklemenize izin veriyorlar.Ayrıca müşteri ilişkileri yönetimi kosunda başarılı bir firmadır.

3-Godaddy: godaddy.com

Tüm hizmetleri mükemmel. Ekstra hizmetleri ve ekstra ücretleri bir hayli fazla. Yedeklemeden tutunda hosting alanı arttırmaya, email adresi satın almaya ve bir çok hizmeti rahatlıkla seçebileceğiniz bir firma. Kötü tarafı yurt içinde hizmet veren sitelerin yurt dışından hosting alması arama motoru ile ilgili google sıralamalarını kötü etkilemesi. Türk bir firmanın en fazla arama hacmi Türkiye’de ise hostingide Türkiye’de olmalıdır. Güvenlik açısından tüm hosting firmalarından daha güvenlikli bir firmadır.

 

Yukarıdaki tavsiye edilen 3 hosting dışında kalan bir çok hosting bulunmaktadır. Onlara kötü diyemem ancak yukarıda seçtiğim 3 hosting firması çok kaliteli ve problemsiz bir şekilde işlemlerinizi yürütüyorsunuz. Bazı firmalar ile çalıştığımızda hem ekstra maliyet çıkardılar hemde hizmet açısından daha düşük hizmet verdiler. Bizim tavsiyemize gelince tabiki Turhost. Şuanda yayın yapılan sitenin bile hizmet aldığımız sunucularımız Turhost üzerinden yayın yapılmaktadır. Sizlere özellikle tavsiyemiz 3 kuruş az vericeğim diye kötü hizmet veren hosting firmaları ile çalışmamanız. Sonuç olarak yapacağınız web sitesi hizmetlerinin hostingi kötü ise arama motor optimizasyonu tarafında zayıf ve kalitesiz kalıcaktır.

O zaman ne mi olacak ? Google’da 1.Sayfada çıkmak hayal olacaktır.


Ayrıca bknz.

Adsense gelirli site yapmak

Adsense gelirli site yapmak için öncelikle bu işe uygun bir alan adı ve hosting alınması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.