Ara
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Teknoloji / foursquare nedir foursquare nasil kullanilir
foursquare nedir foursquare nasil kullanilir

foursquare nedir foursquare nasil kullanilir

foursquare nedir foursquare nasil kullanilir

foursquare

günümüzde sosyal medya siteleri çoğalmaya devam etmekte olup bunların arasına foursquare nedir foursquare nasil kullanilir İsimli yeni bir sosyal ağ programı eklenmiştir. Bu makalede size foursquare uygulamasının nasıl kullanıldığını anlatacağım. Foursquare uygulamasını telefonunuza yükleyerek telefonunuzun konumu açık iken bulunduğunuz konumu paylaşmanıza nereye gittiğinizi göstermenizi sağlar. aynı zamanda arkadaşlarımızın da nereye gittiğini takip edebilirsiniz. uygulamanın diğer bir özelliği ise gideceğiniz olan mekanın daha önceki Foursquare kullanıcılarının mekan ile ilgili yaptığı bu anlama ve yorumları görebileceksiniz. uygulamayı telefonunuzda açtığınızda ekranın ortasında konum ikonu paylaşma butonunu göreceksiniz. uygulamanın kullanımı bu kadar basit ortadaki konum paylaşma butonuna basarak çıkan listede gittiğimiz mekan seçip eğer Seviştiğimiz listede gittiğimiz mekan yok işte En üstte bulunan arama bölümünde gittiğimiz mekanın ismini aratarak bulabilirsiniz.

foursquare nasil kullanilir

mekanımız seçtikten sonra açılan ekranda mekan bildiğimlerinizi yapabilirsiniz ayrıca mekanı ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı da bu sayfada paylaşa bilirsiniz. bunları yaparken mekanı ile ilgili fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Forsquare uygulamasının diğer bir özelliği ise Facebook ve Twitter ile entegre olarak çalışabilmesidir. uygulama içerisinden Facebook ve Twitter seçenek konum ve mekan paylaşım bilgilerinizi kendi sayfalarınızda yayınlayabilirsiniz. Otomatik olarak Facebook sayfanıza yada Twitter sayfamıza paylaşımda bulabileceksiniz. bunu yapabilmemiz için ayarlar bölümünde bulunan hesap bağlama işlemini yapmak zorundasınız. hesap bağlama işlemi yapabilmek için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

mekan paylaşımlarınız yaptıktan sonra uygulama içerisinden size yeni bildirimlerde bulunacaktır. uygulama sizlere bu paylaşımları yaptıkça rozetler sunacaktır burcudir toplama programın en eğlenceli yanıdır. arkadaşlarınızı listeniz ekleyebilmek için uygulamanın ana sayfasına dönün açılan menüden arkadaş bul butonuna dokun. bunun için istediğiniz Platform ve sosyal medya sitelerinin içinden seçerek arkadaşlarınızı arayıp ekleyip davet edebilirsiniz. ayrıca ana sayfadan arkadaşlarımızın gittiği mekanlara görüp beğenip yorum var yapabilirsiniz. arkadaşlarımıza hangi mekanda olduğumuzu ve konumumuzu göstermek için yada arkadaşlarımızın ciddi mekanları görüp fotoğraflarını inceleyip mekanlar hakkındaki bilgi ve yorumları dikkate alarak incelemenizi öneririz. Foursquare kullanmak bu kadar kolay.

iPhone’umdan gönderildi


Ayrıca bknz.

Facebook beni ne kadar biliyor ?

Facebook beni ne kadar biliyor ? Facebook haber kaynağınızda reklamlar sizin ilgilendiğiniz konular ile alakalı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.