Ara
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Güvenlik / Hacker çetesi yakalandı

Hacker çetesi yakalandı

Hacker çetesi yakalandı önceki yazımda Instagram Hırsızları Kendini hacker sanan lamer çetesi tutuklandı. Bu yazıda belirtmiş olduğumuz bilgilerde toplamda 49 kişi yakalanmış, bunlardan 20 tanesinin yaşı 18 yaşından küçük olduğu için salıverilmişti.

Ünlülerin sosyal medya hesaplarına şantajla Ducky Layne çetesinin 14 üyesi tutuklandı. Kullanıcıların cep telefonlarına instagram hesabınız başkası tarafından kullanılıyor. Hesabınıza giriş yaparak hesabınızı doğrulayın mesajını telefonlara göndererek, kullanıcıların cep telefonlarından instagram şifrelerini girmlerini sağlayacak şekilde bir sistemle, instagram giriş sayfasına benzer bir site ile şifrelerin kendilerine gelmelerini sağlamışlar. Şifreler kendilerine ulaştığında şifreleri değiştirerek kullanıcıların cep telefonlarına ücret karşılığında geri iade edebileceklerini, eğer ücret vermezsen foto montaj fotoğrafları tüm instagramında yayabileceğinin tehdit ve şantajla kullanıcıları dolandırıyorlar.

Hacker çetesi yakalandı

Bu geri zekalı aptal çete herşeyi hesap yapıp para çeken atmnin kamerasını hesaba katmıyor. Cep telefonlarından gelen sinyalleri hiç hesaba katmıyor. Türk Polisi Siberle Suçlar Mücadele Ekiplerinin operasyonu ile hepsini yakalayarak , suç unsuru bulunan kişileri cezaevine gönderdi. Dolandırdıkları kişiler yaklaşık 50.000 kişi civarında. Bu kişiler arasında ünlü kişilerde bulunuyor.

Tamer Karadağlı

Gamze Özçelik

Erdal Özyağcılar

Berk Okyay

Nusret Et’in sahibide hacklenmek üzereyken polis operasyonla hepsini yakaladı.

Hacker çetesi yakalandı : Çete lideri Gökyar Şen,

Son resmi rus kadın arkadaş bulma sitesine koyduğu profil resmi.

Bilgisayarcı bozuntusu Veysel demir

, Hacker çetesi yakalandı, çete içerisinde ünlü instagram fenemonleride bulunuyor. Arda kutay, Bahar çelebi.

 

Kendilerine hacker diyen bu hırsız çapulcular diğer kolay para kazanmak isteyenlere örnek olsun. Siz siz olun, alınterinizle para kazanın. Alın terinizle kazanacağınız helal para başınızı belaya sokmaz. Hesap günündede hesabınız kolay olur.


Ayrıca bknz.

Tinba trojanı Türkiye’de

Tinba trojanı Türkiye’de Tinba trojanı Türkiye’de Tinba salgın Türkiye’yi etkisi altına alarak büyük zararlar vermeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.