Ara
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Cep Telefonu / iphone 8

iphone 8

iphone 8 Apple tarafından Ekim başı Eylül sonu civarında tanıtıma çıkarılacak. Tanıtıma çıkarılmadan önce Apple içerisinden sızdırıldığı düşünen iphone 8 modeli resimleri benzerlikleriyle iphone 7 ve iphone 7 plus modellerine oldukça benzesede, IPHONE 8 daha ince ve fonksiyonel.

 

 

IPHONE 8 Apple tarafından Ekim başı Eylül sonu civarında tanıtıma çıkarılacak. Tanıtıma çıkarılmadan önce Apple içerisinden sızdırıldığı düşünen IPHONE 8 modeli resimleri benzerlikleriyle iphone 7 ve iphone 7 plus modellerine oldukça benzesede, IPHONE 8 daha ince ve fonksiyonel.

IPHONE

Paylaşılan resimlerde anlaşıldığı gibi Eylül ayı sonu ve Ekim ayı başı gibi Apple 3 farklı model iphone 8 modelini piyasaya son kullanıcılara sunumu yapacak. Yapılacak olan sunum sonrasında modeller, ülke apple bayilerine gönderilmesi planlanıyor.

 

Haziran ayı 2017 içerisinde Apple tarafından sunuma çıkarılan IPHONE 8 yoğun talep ile karşı karşıya kaldı. Kullanıcılara yapılan anketlerde iphone 8 modelinin diğer modellere göre daha fazla rağbet göreceğe benziyor.

 

Yeni IPHONE 8 in işletim sistemi ios 11 ve diğer işletim sistemlerine göre daha iyi ve hatasız çalışacak. Hedefleri pili daha uzun ömürlü kullanılabilecek değişikler yapılmışa benziyor. Diğer işletim sistemleri ve donanımsal olarak daha farklı özelliklere sahip IPHONE 8 bir tasarım harikası.

 

 

Apple tarafından paylaşılan fotoğraflarda IPHONE 8 in bazı özelliklerinin diğer IPHONE modellerinde olmadığını ve bu özelliklerin hayatı kolaylaştıracak farklı özellikler olduğunu vurgulamaktalar. Iphone 8 in farklı özellikleri farklı görünümün dışında donanımsal bazı değişikleri kapsıyor.

 

 


Ayrıca bknz.

iPhone Sınıfda Kaldı

iPhone Sınıfda Kaldı Mevcut akıllı telefon ya da genel olarak karışık akıllı telefon değiştirmek isteyenler: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.