Ara
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
KOVA BURCU AŞK HAYATI

KOVA BURCU AŞK HAYATI

images

Kova Burcunun Aşk Hayatı

KOVA BURCU AŞK HAYATI ! Kova burcunda romantizm ve duygusallığı yoktur. Kova burcularının en çok karşısındaki cinsle zihinsel uyumu önemlidir. Hep iyi anlaşabileceği kendisiyle vakit geçirmeyi seven bayanlarda hoşlanır. Karşısındaki cinsi kolayca etkileyebilirler. Kurduğu cümlelerle karşısındakini çok kısa bir sürede etkileyebilir özelliğe sahiplerdir. Kova burçları fazlalıktan hiç haz etmez. Duygusallık olarak ta büyük hayallere kapılırlar. Karşısındaki cins fazla duygusal sa eğer hiç sevmez ve bir şekilde ondan uzak durmaya çalışır. Hatta ondan nefret bile edebilir. Kova burçlarında aşk hayatı çok önemlidir. Onlar için aşk olmazsa olmazlarıdır. Aşk hayatı kova burçlarında fazla zorlanmaya gelmez eğer karşısında ki cins onu aşk hayatında çok fazla zorlarsa hemen sinirlenebilirler. Çünkü fazla zorlanmayı sevmezler.

Kova Burcunun Aşk Hayatı

Kova burçları sorgudan nefret eder kovalara fala baskı yapılırsa bundan çok bunalır. Kadınlardan çabuk etkilene bilirler. Kadınlara fazla düşkünlerdir. Çeşitli konularda sohbet etmeyi severler. Kova burçları için mantık çok ön plandadır. Kova burçları için duyguları her zaman ikici planda olmuştur. Kova burçları kendisiyle uyuşabileceği partnerler arama peşindedir. Kova burçları kadınlara hep değer verdiği hissi verir bunu da kolay bir şekilde başarabilir. Karşısındakine de hediyeler alır ve onu hep şaşırtır. Hiç planda yokken karşısındakini mutlu edebilecek planlar yapabilir. Karşısındaki cinse hayatına hep hareket katar ve onu mutlu etmeyi başarır. Ancak aynı şeylerden hoşlanmadığı için özel günleri hiç kafaya takmaz. Kova burçları hep farklı bir bakış açısına sahiptir. Sıradan bir yaşam tarzı ona göre değildir. Bu yüzden sevgilisine sürpriz yapmak için özel günleri beklemez arada bir onu şaşırtır hiç beklemedik bir anda karşısındaki partnerine sürprizler yapabilir.

images (2)

Kova Burcu

Kova Burcunun Aşk Hayatı

Kova burcu etkileyici ve yenilikçilerdir. Günlük yaşama konsantre olmakta zorlanacak kadar çok zeki bir burçtur. Herkese ukalaca, bilmiş inatçı ve sert görüşlülerdir. Karşısındaki sinirlendire bilir. Çok sinirli insanlardır. Çok fazla kanunlara uymazdır. Paylaşımcılardır. Kendi kafalarına göre yaşarlar hiç kimseyi takmazlar. Fazla bilgi sahi bilerdir. Kova Burcu olan insanlar tamamen özgürlüğüne düşkün özgür insanlardır. Kova Burcu insanları entelektüellik dışında bir de iyi konuşabilen insanlardır. Kırıcı ya da kaba bir konuşmanın dışında tamamen kendilerine ait olan konuşma tarzlarıyla da karşılarında ki insanları çok basit bir şekilde sadece konuşarak etkileyebilirler. Kova Burcu insanlarının püf noktası ise çok rahat olabilmeleridir. insanları birçok bilgi sahibi olarak bulundukları ortamda direk söz sahibi olabilirler. Onların tek isteği özgür olmaktır. Kimsenin onlara karışmasını asla istemezler. Kova Burcu insanlarının bir diğer karakteristik özelliği ise çok isyankâr olmalarıdır. Kova Burcu insanları asla ama asla kurallara uymazlar kural tanımazlar. Hani bazı insanlar vardır ya ‘dediğim dedik, çaldığım düdük’ tarzı insanlar, işte Kova burcu insanları da öyle ‘dediğim dedik, çaldığım düdük’ insanlarıdır. Yani her konu hakkında bir bilgi sahibi insanlardır. Gerçektende kova burcu Yanlış anlaşılmasın çok konuşan değil çok bilgi sahibi de değil ama her konuda bilgi sahibi olarak kendi farklarını hemen ortaya koyarlar.

Kova Burcunun Aşk Hayatı

Zaten siz olmasanız Kova Burcu olan insanlar sizleri kendilerine hiçbir şey yapmadan kendine çeker. Kova Burcu olan bir insanın evliliği en çok mutlu geçen evliliklerin arasında en üstte geliyormuş. Kova Burcu olan bir insanın evliliği en çok mutlu geçen evliliklerin arasında en üstte geliyormuş. Eğer bir Kova Burcu olan bir arkadaşınız ya da sevgiliniz varsa tamamen onlara güvenip onlarla çok yakın olabilirsiniz. Arkadan asla vurmazlar. Birisini hiç tanımasın bir derdini söylesin Kova Burcu insanı direk onların derdine derman olur ve o insan asla Kova Burcu insanının hayatından çıkmak istemez. Bu durum onların karşı cinsle olan durumlarda tabi ki de çok kolaylık sağlıyor. insanların onlarla hemen samimi olabilmesinin nedeni oluyor. Tabi ki Kova Burcu insanları her zaman güvenebilir insanlardır. Yani kısacası kova burçları çok bilmiş ve düşünmeden konuşan kovalardır.

images (1)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.