Ara
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
KOVA BURCU İŞ HAYATI

KOVA BURCU İŞ HAYATI

images (3)

Kova Burcu İş Hayatı

Kova burçları iş hayatında oldukça dürüstlerdir. Zekaları sayesinde işlerini kolay ve pratik bir şekilde yaparlar. Çok sağlam ve mantıklı düşünüp hareket ederler ve bu yüzden de hep kazanmayı başarırlar. Acil bir durum olduğu zaman hep soğuk kanlı davranırlar bazen soğuk kanlı olmayıp kavgacı olabiliyorlar. Çok ileri görüşlülerdir. Çevresin deki olayları tam anlayamazlar ama hep ön görüşlü ve çok düşüncelilerdir. Eğer bunalımları arkadaşları yardımıyla çözebilirse iş hayatına da başarılı olabilirler. Kova burçları iş hayatına oldukça önem verirler iş hayatı onlar için büyük bir geçim kaynağıdır. İş olmazsa onlar için hayatın anlamı nerdeyse kalmaz kova burçları iş hayatında ortaklık sevmezler her işini kendi yapmaya çalışır. Çevresinde olan tartışmalardan uzaklaşarak kendi kendine bir çözüm arayışı içine girebilirler. Ve bunu iyi niyetle yaparlar içlerinde bu konuda hiçbir kötülük düşüncesi yoktur. İş hayatında yeniliklere kolay bir şekilde uyum gösterirler.

Kova Burcu İş Hayatı

Kafasındaki düşünceleri hep hayata geçecek bir şekilde düşünürler. Kova burçlarına para konusunda güvenebilirsiniz. Çok ileri görüşlülerdir birinin kurulu düzenini bozmaya kesinlikle karşılardır. İş konusunda karşısındakini düşünerek o konuya kafa yorarlar baya uzun bir süre düşünürler. Yani kısacası yeni fikirlere her zaman açık bir burçtur. Parayı kazanmaya özen gösterdiği için paraya çok fazla önem vermez yani cimri değildir işin kısacası. Karşısındaki kişiliğe önem verir. İş konusunda davranışları çok sevilir ve beğenilir. Günlük yaşamda da davranışları ve hareketleri sevilir ve beğenilir. Yani kova burcu insanlara iyi bir iş ortağı olur. Kova burcunun özellikle kadınları çok duyarlıdırlar. Yani sözün kısası kova burcuna iş hayatında güvenebilirsiniz.

indir

Kova Burcu

KOVA BURCU İŞ HAYATI !Kova Burcu olan insanlar sizleri kendilerine hiçbir şey yapmadan kendine çeker. Tabi ki Kova Burcu insanları her zaman güvenebilir insanlardır. Hiçbir zaman zorda olan bir insanı ya da arkadaşını yarı yolda bırakmazlar. Kova Burcu olan bir arkadaşınız ya da sevgiliniz varsa tamamen onlara güvenip onlarla çok yakın olabilirsiniz. Bu durum onların karşı cinsle olan durumlarda tabi ki de çok kolaylık sağlıyor. Ama yapılan araştırmaya göre Kova Burcu olan bir insanın evliliği en çok mutlu geçen evliliklerin arasında en üstte geliyormuş. Arkadan asla vurmazlar. Birisini hiç tanımasın bir derdini söylesin Kova Burcu insanı direk onların derdine derman olur ve o insan asla Kova Burcu insanının hayatından çıkmak istemez. . O konuşma tarzı da onların albeniliği artırır ve direk karşılarında ki insanları sırf konuşarak etkilerler. Kendilerini asla ön plana çıkarmak gibi bir dertleri yoktur çünkü kendilerini direk ön plana çıkartırlar. Mesela bir insan arkadaşından bir şey istediğinde maalesef bende yok tarzı cevaplar alabilir.

Kova Burcu İş Hayatı

Onlarda vazgeçmedikleri için sonuç hep pozitif olur. Kova Burcu insanları çok girişkenlerdir. Bu kavgacı manasında girişkenlik değil yani bir iş görüşmesine gittiklerinde kendilerini illa ki aldırırlar. Zaten kendilerine ait bir konuşma tarzına sahiptirler. Fakat Kova Burcu insanından istediğinde asla yok demezler yok olasa bile demezler ben hallederim derler ve ellerinde ki işleri bırakıp o istenilen şeyin peşinde koşarlar. Asla Pes etmemek gibi bir özelliğe sahiptirler. Kafalarına koydukları şeyden onları kendilerinden başka hiçbir şey vazgeçiremez. Kova Burcu insanları asla emir almazlar, bu bir patron, bir sevgili, bir arkadaş ya da bir kişi olabilir. Kova Burcunun olduğu bir aşk hayatı çok uzun ve mutlu süren ilişkilere dayanır. Kova Burcunun sıcakkanlı olma özelliğinden dolayı her türden insanlarla ilişkiler kurabilirler. Kova Burcu insanları çok çok özel özelliklere sahiptirler. Karşı cinsle çok iyi ve sağlam bir ilişki kurabilirler. Arkadaşlık ilişkileri arkadaş canlısı olmasından dolayı her zaman sadık olmalarını sağlar.

images (4)

.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.