Ara
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Burçlar / Kova Burcu (21 Ocak - 19 Şubat) / KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ

KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ

KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ

kova-burcu-ozelliklerix1

Kova Burcu Özellikleri diğer burçların özelliklerine göre daha iyi, daha güzel ve daha göz alıcı özelliklere sahiptir. Çünkü Kova Burcunun Özellikleri insanların tamda aradığı özelliklerdir. Yanlış anlamayın ama arkadaşlık sitelerinde hanımların ya da erkeklerin aradığı özelliklerin tamamı Kova Burcunun Özelliklerinde vardır.Kova Burcunun özelliklerinin en başında çok çok güvenilir olmaları geçer. Hani bir insan yanındakine güvenmek ister. Güvenilir insanlar ister hayatında. İşte o güvenilir insan Kova Burcu insanlarıdır. Kova Burcu insanlarının güvenilir olmalarının yanında bir de arkadaşlarının her derdine koşmak her derdine derman olabilmek için ellerinden gelen her şeyi yapar. Bunu sizlere kısaca şöyle özetleyebiliriz. Mesela bir insan arkadaşından bir şey istediğinde maalesef bende yok tarzı cevaplar alabilir.

KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ

Fakat Kova Burcu insanından istediğinde asla yok demezler yok olasa bile demezler ben hallederim derler ve ellerinde ki işleri bırakıp o istenilen şeyin peşinde koşarlar. Asla Pes etmemek gibi bir özelliğe sahiptirler. Kafalarına koydukları şeyden onları kendilerinden başka hiçbir şey vazgeçiremez.Onlarda vazgeçmedikleri için sonuç hep pozitif olur. Kova Burcu insanları çok girişkenlerdir. Bu kavgacı manasında girişkenlik değil yani bir iş görüşmesine gittiklerinde kendilerini illa ki aldırırlar. Zaten kendilerine ait bir konuşma tarzına sahiptirler. O konuşma tarzı da onların albeniliği artırır ve direk karşılarında ki insanları sırf konuşarak etkilerler. Kendilerini asla ön plana çıkarmak gibi bir dertleri yoktur çünkü kendilerini direk ön plana çıkartırlar.

KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ

Kova Burcux2

Kova Burcu insanları çok çok özel özelliklere sahiptirler. Karşı cinsle çok iyi ve sağlam bir ilişki kurabilirler. Kova Burcunun olduğu bir aşk hayatı çok uzun ve mutlu süren ilişkilere dayanır. Kova Burcunun sıcakkanlı olma özelliğinden dolayı her türden insanlarla ilişkiler kurabilirler. Arkadaşlık ilişkileri arkadaş canlısı olmasından dolayı her zaman sadık olmalarını sağlar.Kova Burcu insanları asla emir almazlar, bu bir patron, bir sevgili, bir arkadaş yada bir x kişi olabilir ama asla emir almayı sevmezler, almazlarda. Kurallara uymayı hiç düşünmeyen Kova Burcu İnsanları kural tanımaz insanlardır. Kova Burcu insanları kendilerine karışılmasını asla sevmezler. Bu özellik yanlış anlaşılmasın Kova Burcu insanları bencil değillerdir, bencil insanları da hiç sevmezler, yanlarında bulundurmak istemezler.

KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ

Kova Burcu insanları özgürlüklerinden başka bir şey istemezler. Bu özgürlüğünü kısıtlayacak insanları hayatlarından çıkartırlar. Karışılmasını ve emir almayı sevmesinin nedenleri de özgür olmalarıdır. Özgürlüklerini çok severler hatta sadece özgürlükleri için yaşarlar.Karşılarında ki insanların, din, dil, ırk, dış görünüş, giyim, nereli oldukları, nereden oldukları, ne oldukları, nelerle oldukları hiç birini umursamazlar, önem vermezler, öyle ayrımlar yapmazlar. Herkesin aynı olanaklara sahip olmalarını aynı olanaklarla bir tutulmasını isteyen Kova Burcu insanları çok modern bir görünüşe sahiptir. Ama bu modernliğe karşılık çok inatçı, ve tek fikir sahibi olup o fikre ait hareketlerde bulunurlar. Kova Burcu insanıyla eğer tanıştıysanız veya arkadaş, sevgili olduysanız sakın kişisel özgürlüklerine karışmaya kalkmayın. Hemen dikenlerini çıkartıp sizlere yol verirler.Onlar sadece kişisel özgürlükleri için yaşarlar. Kova Burcu insanları hep yeni bir yeteneğe sahip olmak isterler. Hep yeni bir şeyler keşfetmeye kalkışırlar. Hep yeniliğe açıktırlar. Yaşamın her evresinde hep iyi bir dinleyici sonra da uygulayıcı olmuşlardır. Her yaşlarında farklı bir tecrübeye sahip olarak ileri ki yaşlarda çok çok farklı bir tecrübeye sahiptirler. Sizlerin kova burcu insanları hakkında bilmeniz gereken en önemli şey, onlarla samimiyetiniz ne kadar yüksek olursa olsun özgürlüklerine karışıldığı dakikada ilişkiyi kesip atarlar.

Kova Burcunun Astrolojik Özellikleri

forumdaskovaburcux3

Yönetici Gezegeni: Uranüs
Element: Hava
Nitelik: Sabit
Uğurlu Sayıları: 1, 7
Gün: Çarşamba
Uğurlu Taşı: Ametist
Renk: Elektrik Mavisi
Tarot kartı: Yıldız
Hayvan: Büyük kuşlar
Bitki: Meyve ağaçları ve orkide
Kıymetli Taş: Cam, kalkedon
Kıymetli Maden: Uranyum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.