Ara
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Bilgisayar / Lisanssiz Merak Mail Server Kullanımı Hakkında

Lisanssiz Merak Mail Server Kullanımı Hakkında

Lisanssiz Merak Mail Server Kullanımı Hakkında IceWarp google.com aracılığı ile merak mail kullanan müşterilerini bulup , domainlerine bakıp , kayıtlı müşterisimi değilmi diye tespit etmeye başladı.Lisanssız olan kullanıcıların dörrte birine bu şekilde ulaşan IceWarp , cazip fiyat ve süprizler ile lisanslama ve hediye bedelleri almayarak krizden karlı çıkmayı hedefliyor.

Lisanssız kullanıcılara aşağıdaki gibi mail gönderilmektedir.

IceWarp Türkiye Distrübütörü AcademyTech, Google.com arama motoru aracılığı ile serverlara  kurulmuş merak mail kullanıcılarını ve domain adreslerini bularak, e-mail ve telefon araması yaparak , lisanssız olduğu tespit edilen kullanıcları lisanslamak için start tuşuna bastı.

Şimdiye kadar lisansız kullanıcıların %30 ?una ulaştıklarını belirten Academytech aşağıdaki gibir bir mail ile lisanssız kullanıları uyarmaktadır.

Sayın Yetkili,

IceWarp Türkiye Distribütörü Academytech olarak sizi bir konuda haberdar etmek istiyoruz. Firmanız bünyesinde yada bağlı bulunduğunuz ISP (Internet Servis sağlayıcı) üzerinde firmamızın distribütörü olduğu Merak Mail Server yazılımını xxx.com domaini üzerinde lisansız olarak kullandığınız tespit edilmiş durumdadır.

Durumun doğruluğunu bizlere 0216 33 77 000 nolu telefondan erişerek veya bu maile cevap vermek sureti ile öğrenebilirsiniz. Eğer IceWarp?ın kayıtlarında ki bir yanlışlık sonucu bu durum oluştu ise arkadaşlarımız sizlere yardımcı olarak kayıtların düzeltilmesini sağlayacaklardır.

Bu konuda farkında olmaksızın lisanssız yazılımın kullanma durumuna düştüğünüzden bilginiz olmadığını varsayarak bir önerimiz var. Bu emailin sizlere ulaşmasını müteakip 1 hafta içinde bizleri arayarak lisanlarınızı en ekonomik bir şekilde tamamlama yolunu tercih ederseniz %15 oranında indirim ile hem ürünüzü lisanslayarak yasal problem yaşamanıza engel olabilir hem de lisanslı yazılım kullanmanın sizlere getireceği güncelleme ve servis hizmeti kolaylıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yasalar karşısında güç duruma düşmemeniz için yaptığımız bu öneriyi değerlendireceğinizi umar sizlere en kısa sürede cevap vereceğimizi bir kez daha hatırlatmak isteriz.

IceWarp Turkey

Head Office: Karakolhane cd. Yildiz Is Merkezi No:17

Kadikoy ? Istanbul / Turkey

Phone: +90 216 550 44 22


Ayrıca bknz.

Usb ile format atma

Usb ile format atma işlemi için gerekli malzemeler; 1 – Format atacağımız ve işletim sistemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.