Ara
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / SQL SERVER / Sql Server 2014 indir

Sql Server 2014 indir

Sql Server 2014 indir ; Microsoft Sql Server 2014 versiyonu diğer versiyonlara kıyasla çok daha pratik ve iş görür şekilde dizayn edilmiştir. Yenilikleri incelemek için tıklayın.

Sql Server 2014 birbirinden bağımsız 5 farklı versiyonu bulunmaktadır. Sql server genellikle veritabanına ihtiyaç duyan program yazarları Veritabanı uzmanları ve bilgisayar mühendisleri tarafından kullanılır. Sql server 2014 indirebilmek için öncelikle hangi sürüme ihtiyacınız olacağını kavramanız gerekiyor. Bazı sürümler olan örneğin enterprise versiyonunda olan özellikler diğer alt sürümler olmayabilir. Ancak Oracle kıyasla çok daha ucuz ve işlevsel. Arkasında Microsoft desteğinin olmasıda cabası.

Sql Server 2014 Express Sürümü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

SQL Server 2014 Express x64

SQL Server 2014 Express x86

Yanlızca Sql Server 2014 Management Studio indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

SQL Server 2014 Management Studio

SQL Management Studio x64

SQL Management Studio x86

 

SQL Server 2014 indir

Advanced Services x64

Advanced Services x86

 

Sql Server Nedir ?

 

Sql serverı bir bardak gibi düşünebilirsiniz. Bardağın içerisine su koyduğunuz gibi , sql serverın içerisinede bilgi, veri yerleştirebilirsiniz. Daha sonra bilgileri ado.net asp.net vb yada c# gibi yada daha farklı programlama dilleri ile bilgi akışını sağlamak için kullanabilirsiniz.

 


Ayrıca bknz.

Nchar fonksiyonu

Nchar fonksiyonu sql server içerisinde unicode karakterleri olarak değerlendirir. Her unicode karakterin sayısal taklit edilemeyen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir