whatsapp okundu kapatma nasıl kapatılır

whatsapp okundu kapatma nasıl kapatılır

WHATSAPP

Whatsapp okundu kapatma nasıl kapatılır ,Telefonlarda en çok kullanılan uygulamalardan Whatsapp uygulamasındaki bir özellikden bahsedeceğim.
Arkadaşlarınız ile yada dostlarınız ile okunduğunu karşıdan görünmemesi özelliğini arkadaşlarımın mesajlarını okudukdan sonra bile mavi tik işareti görünmüyordu.

whatsapp okundu kapatma nasıl kapatılır hep birlikte görelim.

Yani karşıdaki kullanıcı whatsappdan gönderdiğiniz mesajları karşı taraf okusa bile mavi okundu tiki görünmüyor.Böylece karşı taraf siz mesajlarınızı okusa bile yinede okundu işareti yanmıyor.Mavi tik okundu işareti sönük oluyor.Böylece karşı taraf mesajınızı okumamış olarak görünüyor.

Android Telefon ve tabletlerde Whatsapp okundu kapatmak için:

Ayarlar  > Hesap > Gizlilik Menüsü içerisinde Okundu bilgisi işaretini kaldırarak kapatınız.

WhatsApp mesajlarını okundu (iki mavi tikleri) nasıl kapatabiliriz çözümü:

Android telefonlarda ve Android Tabletlerde internet bağlantısını keserek mesajınızı okuyup, okuduktan sonra mesajı silebilirsiniz.Sonra tekrar internet bağlantınızı açdığınızda hem okuduğunuz mesaj görünmeyecek hemde karşı tarafa bildirim yapamayacak ve okunmamış gibi gösterecektir.

Ayrıca Buna Bakabilirsiniz

Steam Çöktü Serverları Hiç Bir Oyunu Oynatmıyor

Steam Çöktü Serverları Hiç Bir Oyunu Oynatmıyor Şuandadan itibaren 23.12.2016 Saat 20:00 itibarı ile tüm …

Yorumlar

  1. […] whatsapp okundu kapatma nasıl kapatılır Telefonlarda en çok kullanılan uygulamalardan Whatsapp uygulamasındaki bir özellikden bahsedeceğim. Arkadaşlarınız ile yada dostlarınız ile whatsapp okundu kapatma nasıl kapatılır okunduğunu karşıdan görünmemesi özelliğini arkadaşlarımın mesajlarını okuduk… http://www.sqlogren.com/whatsapp-okundu-kapatma-nasil-kapatilir-okundugunu-karsidan-gorunmemesi/  […]